Упродовж багатьох років, починаючи від першої й до цієї, завершеної та переглянутої версії, до процесу розробки й удосконалення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи, долучалося багато людей. Рада Європи дякує всім, хто зробив свій внесок у розвиток Портфоліо:

Подяка у виданні 2015 року

Автор переглянутої версії                  

  • Яель Охана

Експертна група

  • Клод Бодевін, Національна служба молоді Люксембург (Європейський керівний комітет з питань молоді)
  • Меріє Хові, Головний планувальник, Молодіжний департамент Гельсінкі, відділ місцевих послуг
  • Еліз Друе, Член правління, Європейський молодіжний форум
  • Лаура Лопез, Співробітник з питань політики, Європейський молодіжний форум
  • Луіс Альварадо Мартінес, Консультативна рада з питань молоді, Рада Європи
  • Жозе Педро Кастро, Європейський керівний комітет з питань молоді, Рада Європи
  • Марті Тару, Молодіжний дослідник
  • Тоні Галахер, OFSTED Великобританія
  • Жізель Еврард, експерт
  • Ріта Бергштайн, Ресурсний центр навчання та співпраці (SALTO)
  • Тоні Гьоденс, SALTO Inclusion
  • Філіп Тіссот, Європейський центр розвитку професійно-технічної освіти (CEDEFOP)
  • Марін Манучарян, Консультативна рада з питань молоді
  • Адіна Калафатену, Консультативна рада з питань молоді
  • Ян Ванхе, Європейський керівний комітет з питань молоді, Рада Європи
  • Тьєрі Дюфор, Міжнародне бюро молоді (Європейський керівний комітет з питань молоді)

Учасники семінару „Розкриваючи молодіжну роботу” (Листопад 2014, Молодіжний департамент Ради Європи)

  • Арпін Костанян, Федерація молодіжних клубів Вірменії FYCA (Вірменія)
  • Світлана Савік, Міністерство закордонних справ Республіки Білорусь (Білорусь)
  • Мадалєна Суса, AEGEE-Europe (Бельгія)
  • Пітер Вілємс (Бельгія)
  • Герд Таранд, Естонська національна молодіжна рада (Естонія)
  • Сарі Хойла, Університет прикладних наук HUMAK (Фінляндія)
  • Томмі Ріпаті, Молодіжний департамент Гельсінкі (Фінляндія)
  • Саїд Атмані, Асоціація міграції, солідарності та обміну заради розвитку - AMSEd (Франція)
  • Вікторія Бедо, Європейська федерація міжкультурного навчання (Франція)
  • Отар Хуцішвілі, Асоціація прав людини (Грузія)
  • Іраклі Жоржоліані, Фонд розвитку дітей та молоді при Міністерстві молоді та спорту Грузії (Грузія)
  • Євгенія Карамузі, Центри професійно-технічної освіти та освіти впродовж життя EUROTEAM (Греція)
  • Поліксені Кутентакі, Альянс організацій Європейської волонтерської служби (Греція)
  • Елені Зографу, Фонд державних стипендій/Грецька Національна агенція Erasmus+ (Греція)
  • Андрас Дері, Будапештський Університет, факультет початкової та дошкільної освіти (Угорщина)
  • Юліус Адальштейсон, Bandalag íslenskra skáta, BIS, (Ісландська асоціація хлопчиків та дівчат-скаутів) (Ісландія)
  • Франческа Д’ерасмо, Giovanisì Project – Регіон Тоскана  (Італія)
  • Енріко Елефанте, Forum della Gioventù di Santa Maria la Carità (Італія)
  • Лайманас Рагаускас, Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacija (Литва)
  • Хайсем Камель (Люксембург)
  • Марк Боес, Професійна відкрита молодіжна робота в Європі (Нідерланди)
  • Матіа Лосего, Dínamo - Associação de Dinamização Sócio-Cultural (Португалія)
  • Маріус Поп, European Alliance of YMCAs (YMCA Europe) (Румунія)
  • Діна Стоянова, Молода гвардія (Російська Федерація)
  • Іван Топалович, NAPOR – Національна асоціація молодіжних працівників (Сербія)
  • Давід Альварез, IVAJ.GVAJOVE (INSTITUTO VALENCIANO DE LA JUVENTUD) (Іспанія)
  • Олександра Цвєтковська, Центр міжкультурного діалогу (CID) (“Колишня Югославська Республіка Македонія”)
  • Халіт Гунері, Департамент молодіжної роботи, Міністерство молоді та спорту Республіки Туреччина (Туреччина)
  • Лін Бойд, Університет Хаддерсфільда (Великобританія)
  • Полін Грас, Університет Ньюмана (Великобританія)
  • Лаура Холсворс, Міжнародний Рух “Соколи” - Соціалістичний інтернаціонал виховання (IFM-SEI) (Великобританія)
  • Ірина Ліхтецька, Відділ міжнародної співпраці та європейської інтеграції, Міністерство молоді та спорту України (Україна)
  • Софія Ощебська, асистент проекту, Проект “Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні”, ПРООН (Україна)
  • Лариса Москаленко, Державний інститут сімейної та молодіжної політики (Україна)
  • Сабін Клокер (Австрія)
  • Рікардо Гулєтта (Італія)
  • Ліда Хайрінен (Фінляндія)

Група тестування                             

  • Колін Брент, Великобританія, Молодіжний центр Bollo Brook
  • Сюзанна Хантер-Дарч, Великобританія, Проект Castelnau Centre
  • Татевік Маргарян, Вірменія, Всесвітнє об’єднання незалежної молоді
  • Деніз Мемеді, “Колишня Югославська Республіка Македонія”, Центр міжкультурного діалогу (CID)
  • Марія Номіку, Греція, AEGEE
  • Лі Паттерсон, Великобританія, Молодіжні послуги, Кардіфф
  • Лаура Паунонен, Фінляндія, Фалькулла, Молодіжний департамент Гельсінкі
  • Марко Паунович, Сербія, YEU International
  • Джо Петерс, Нідерланди, Scouting Gelderland
  • Галина Петсу, Молдова, Національна молодіжна рада Молдови
  • Люсий Рьйо, Бельгія, AEGEE
  • Елізабет Сміт, Великобританія, CATCH 22
  • Мадалєна Суса, Бельгія, Молодіжна рада Португалії
  • Адмір Вельйович, Сербія, Міський молодіжний офіс Прієполе

Секретаріат Молодіжного департаменту Ради Європи                  

  • Мара Георгеску, Радник з освіти, Відділ освіти та навчання (координація проекту, редагування)
  • Руі Гомеш, Голова відділу освіти та навчання
  • Андре-Жак Додлен, Відділ міжурядової співпраці

Програма Партнерства Європейської Комісії та Ради Європи в молодіжній сфері

  • Марта Мєдлінська, Ханс-Йоахім Шільд

Особливий внесок

  • Кунцель Бастіан, INCONTRO Training                

Автори першого видання

Автор-консультант та дослідник для першої версії              

Марк Тейлор

Особи, які зробили внесок у попередні видання:

Агеєва Людмила (Російська Федерація), Айгро Маріан (Естонія), Акдевеліоглу Ількнур (Туреччина), Альмейда Лараньєра Хенрік де Іоанна (Португалія), Алтінсой Гулер (Туреччина), Андерсен Якоб (Данія), Арваніті Чрісафо (Греція), Асанідзе Вахтанг (Грузія), Белетті Мікілянджело (Італія), Більгер Софі (Франція), Бьяельдагер Якоб (Данія), Бок Дамон (Естонія), Бодевінг Клод (Люксембург), Бодсон Наталі (Бельгія), Буланжер Паскаль (Бельгія), Бойєр Джонатан (Великобританія), Бреселі Маркусіч Арьяна (Словенія), Брєдова Барбара (Словакія), Бусеман Ніна (Німеччина), Кандек Соня, Карес Майк (Німеччина), Карнієл Крістіна (Італія), Ковельєр Йохан (Бельгія), Чачава Кейт (Грузія), Чакветадзе Нато (Грузія), Котіс Софі (Греція), Кренер Франк (Бельгія),Куммінгс Ендрю (Великобританія), Да Сільва Нуно (Португалія), Дагкос Анастасіос (Туреччина), Де Вільдер Дірк (Бельгія), Дешено Клер  (Франція), Демір Басак (Туреччина), Денисова Стася (Російська Федерація), Діас Віктор (Португалія), Доден Андре-Жак (Франція), Доттер Стефані  (Франція), Дубоіс Крістіна  (Бельгія), Дундуа Темо (Грузія), Дубовскі Сандра (Німеччина), Елісашвілі Ніно (Грузія), Еврард Жізель (Бельгія), Федотова Юлія (Російська Федерація), Фістравец Тіна (Словенія), Фрьостром Лінда (Швеція), Фрюк Марія  (Словенія), Гарцет Седрік  (Бельгія), Гербер Домінік (Швейцарія), Герьєвич Матея (Словенія), Гітолендія Борис (Грузія), Гордєєва Катерина (Російська Федерація), Грех Даніела (Мальта), Гріффітс Грехам (Великобританія), Грюбенер Клаус (Німеччина), Грюнвальд Себастьян  (Німеччина), Гусєк Марія (Словенія), Гуї Пєре (Андора), Гунвєн Аса (Швеція), Хадзібегович Айса (Сербія і Черногорія), Харінг Полона (Словенія), Хелінгс Селін (Бельгія), Хофман Верена (Німеччина), Хоскінс Бріоні (Франція), Хові Мерія (Фінляндія), Хрістова Мілєна  (Болгарія), Хугєс Гарет (Франція), Янкович Якуб (Словакія), Кайалуоту Ула (Фінляндія), Какоріна Світлана (Російська Федерація), Калан Еліф (Туреччина), Калберг Хелєн (Естонія), Казаков Єгор  (Російська Федерація), Келлі Шовн  (Данія), Хуснутдінова Ірен (Російська Федерація), Кінгкіладзе Софіо (Грузія), Кіпоурос Георг (Греція), Кісс Балас (Словакія), Кока Енекен  (Естонія), Конрад Джон, Корасін Яніа (Словенія), Коркмаз Гулькан (Туреччина), Коскінен Алексі (Фінляндія), Коюнку Емре  (Туреччина), Краг-Рудінг Іда (Данія), Краєвскі Матеуш (Польща), Кралік Юрай  (Словакія), Кресіос Анастасіас (Греція), Кульчук Катерина (Російська Федерація), Лаконте Лін  (Франція), Ламбот Жером (Бельгія), Лангер Йоханес (Австрія), Лорітцен Пітер (Франція), Ле Глудік Гайоль  (Франція), Легіон Ганна (Польща), Лєнко Пітер (Словакія), Мацієк Пітер  (Польща), Магнієр Емілі (Франція), Малишева Ольга  (Російська Федерація), Маннісалу Юта (Естонія), Маркович Дарко (Сербія), Марлета Джузеппе (Італія), Массон Алікс (Бельгія), Матцов Катерина (Молодва), Маттіла Ану (Фінляндія), Мессіна Лука (Італія), Мьєрзеєвська Алісія (Польща), Мікеладзе Лаша (Грузія), Мініак Павільяр де Даніела (Іспанія), Модра Юстина (Польща), Молоканова Тетяна (Російська Федерація), Ніглас Тііу (Естонія), Нізінска Іоанна (Польща), Нордстром Рійя (Фінляндія), Новосад Ганна (Польща), Нюбак Сарі (Фінляндія), Оллє Крістіна (Німеччина), Орєшкін Рауль (Естонія), Остіні Маріно  (Франція), Отто Христоф (Німеччина), Панченко Ірен  (Російська Федерація), Панченко Сергій (Російська Федерація), Панебьянко Агата  (Італія), Паунонен Лаура (Фінляндія), Павков Марія, Павлін Андрея (Словенія), Пенсаваль Гуї  (Франція), Петерс Каролін (Німеччина), Петровська Оксана  (Російська Федерація), Пінто Луїс (Португалія), Прост Ніколас (Франція), Пустельник Вальдемар (Данія), Ратко Наталія (Словенія), Рауаваарра Якко (Фінляндія), Разафінфразака Франк (Франція), Ройнік Ірен (Бельгія), Россі Розаріо (Італія), Ростохар Петра (Словенія), Саарела Лаура (Фінляндія), Саблєр Мета (Словенія), Салоканель Тутті (Фінляндія), Савісаарі Лаурі (Фінляндія), Шарф Крістіан (Німеччина), Шільд Ханс-Йоахім (Франція), Шольц Кармен (Німеччина), Шуур Кеес, Семрінцова Любіца (Словакія), Сераро Маріо (Італія), Шевердіна Ольга (Російська Федерація), Слімакова Дусана (Словакія), Снаеланд Хафстейн (Ісландія), Соммер Керстін (Німеччина), Сондергаард Пітер (Данія), Спіна Габріель (Італія), Спіріна Людмила (Російська Федерація), Стегран Матік (Словенія), Суріан Алессіо (Італія), Світман Нора, Тадеуш (Польща), Тейлор Марк (Франція), Толстогузова Олена (Російська Федерація), Тонна Лара (Мальта), Топчішвілі Тамуна (Грузія), Торп Пітер (Бельгія), Тотс Естер (Угорщина), Тове Ірен Лєа (Норвегія), Церцвадзе Тіко (Грузія), Уяр Ясемін (Туреччина), Ваап Рііна (Естонія), Ван Хамм Олівер (Бельгія), Ван Хов Ян (Бельгія), Ванденхоут Женев’єва (Бельгія), Ванхе Ян (Бельгія), Воган Хлоя (Великобританія), Вііжі Хелі (Естонія), Віролайнен Сінь (Естонія), Вон Хебель Манфред  (Бельгія), Вагнер Марі-Катрін (Німеччина), Віллємс Пітер (Бельгія), Віссер Міхаль  (Польща), Вундерліх Наталі (Німеччина), Їлдіран Бурсін (Туреччина), Юрик Оксана (Україна), Захарова Тетяна (Російська Федерація), Замєскі Лукаш (Польща), Збройкієвич Катаржина (Польща), Желязкова Радостіна (Болгарія)

Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи є інструментом, що допомагає тим, хто здійснює молодіжну роботу, молодіжним працівникам та молодіжним лідерам, а також менеджерам й адміністраторам у молодіжній сфері аналізувати й розвивати власні компетенції в молодіжній роботі та компетенції людей, з якими вони працюють.

Прочитати більше ...

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту