Back

Нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» – 2021

Київ, Україна 23 грудня 2021
  • Diminuer la taille du texte
  • Augmenter la taille du texte
  • Imprimer la page
  • Imprimer en PDF
Нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» – 2021

21 грудня 2021 року у Києві відбулась Церемонія нагородження конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» – 2021.

Конкурсна комісія відзначила 28 практик з 112 заявок з усіх областей України.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» – 2021:

Тема 1. «Згуртованість громади»:

У номінації «міські ради» (від 500 тисяч населення):

Диплом ІІ ступеня – Харківська міська рада Харківської області, «Міський конкурс соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа».

Спеціальна відзнака – Львівська міська рада Львівської області, «Вулиця для всіх».

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення)

Спеціальна відзнака – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Формування стійкої інфраструктури, а також популяризація та забезпечення зростання підтримки мікро, малого та середнього бізнесу в місті Маріуполь шляхом створення міського Центру підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Дунаєвецька міська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, «Ягідний рай» – успішний приклад кооперації як драйвера розвитку самозайнятості та згуртування сільського населення громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Тростянецька міська рада Охтирського району Сумської області, «Згуртованість громади – успішна формула протистояння пандемії COVID-19».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Покровська селищна рада Синельниківського району Дніпропетровської області, «Підвищення добробуту членів СОК «Медок» Покровської громади через збільшення доданої вартості меду»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Новопсковська селищна рада Старобільського району Луганської області, «Створення умов для згуртування жителів Новопсковської СТГ навколо покращення санітарного стану території громади та зменшення шкідливого впливу твердих побутових відходів на довкілля»;

Диплом ІІ ступеня – Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської області, «Молодь ініціюює будівництво скейт-парків у всіх населених пунктах Авангардівської територіальної громади»;

Диплом ІІІ ступеня – Доброславська селищна рада Одеського району Одеської  області, «Громада без околиць».

У номінації «сільські ради»:

Диплом ІІ ступеня – Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області, «Громадськість + бізнес + влада = успішна громада».

Тема 2. «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я»

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Попередження розвитку інфекційних захворювань та підвищення якості медичних послуг шляхом створення «Дитячого регіонального інфекційного центру на базі міської лікарні № 4 ім. І.К. Мацука»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Бахмутська міська рада Бахмутського району Донецької області, «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» в селищі Опитне»;

Спеціальна відзнака – Дружківська міська рада Краматорського району Донецької області, «ЗДОРОВА ГРОМАДА».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Покровська міська рада Нікопольського району Дніпропетровської області, «Розвиток медичної інфраструктури, матеріально-технічне забезпечення та доступність медичних послуг»;

Диплом І ступеня – Селидівська міська рада Покровського району Донецької області, «Впровадження сучасних первинних медичних послуг на території Селидівської міської територіальної громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІІ ступеня – Старобільська міська рада Старобільського району Луганської області, «Стратегічне управління як інструмент вдосконалення системи надання якісних медичних послуг жителям громади».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Новоборівська селищна рада Житомирського району Житомирської області, «Доступність якісних медичних послуг – пріоритет розвитку Новоборівської громади»;

Диплом ІІ ступеня – Малинівська селищна рада Харківського району Харківської області, «Перша сходинка до щастя – здоров’я»;

Диплом ІІІ ступеня – Старосалтівська селищна рада Чугуївського району Харківської області, «Створення закладу первинної медико-санітарної допомоги на території територіальної громади».

У номінації «сільські ради»:

Диплом І ступеня – Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області, «Територія ЗДОРОВ’Я». Будівництво центру сімейної медицини з власною сучасною лабораторією та спеціалістами вузького профілю».

Тема 3. «Реалізація проектів стратегічного розвитку»

У номінації «міські ради» (від 500 тисяч населення):

Спеціальна відзнака – Львівська міська рада Львівської області, «Роздільний збір та компостування органіки – екологічний шлях в управлінні відходами».

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Дрогобицька міська рада Львівської області, «Розвиток Дрогобича – центру інноваційної медицини, орієнтованої на людину, як основний напрям Стратегії сталого розвитку Дрогобицької міської територіальної громади до 2030 року «Центр інноваційної економіки та медицини, орієнтований на людину»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Створення умов для розвитку і професійного росту молоді міста та впровадження інноваційних рішень за допомогою створення Центру розвитку стартапів «1991 Mariupol».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Чугуївська міська рада Чугуївського району Харківської області, «Запровадження комплексного підходу до реалізації проєктів у сфері енергоефективності в Чугуївській територіальній громаді».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Доброславська селищна рада Одеського району Одеської області, «Доброслав –  туристична перлинка Одещини»;

Диплом ІІ ступеня – Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської  області, «Інвестиції в майбутнє: Дитячий садок «Мадагаскар» як успішна практика будівництва об’єкта соціальної інфраструктури при співфінансуванні з трьох джерел: державного, обласного та селищного бюджетів».

У номінації «сільські ради»:

Диплом І ступеня – Вакулівська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області, «Цифровізація як фактор стратегічного розвитку та економічного зростання Вакулівської сільської територіальної громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Троїцька сільська рада Павлоградського району Дніпропетровської області, «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюється спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Дивитись фотогалерею заходу можна тут.

Дивитись відеозапис заходу можна тут.


Контактна Інформація Контактна Інформація
Офіс Ради Європи в Україні
вул. Іллінська, 8, під'їзд 7, поверх 6
Київ, 04070 Україна
Council of Europe Office in Ukraine
8, Illinska str., 7 entrance, 6 floor
Kyiv 04070, Ukraine

Голова Офісу, Представник Генерального секретаря Ради Європи  з питань координації програм співробітництва Ради Європи
пан Стен Ньорлов

Head of Office, Representative of the Secretary General of the Council of Europe on the coordination of cooperation programmes of the Council of Europe 
Mr Steen Nørlov

 Біографічна довідка 

 Biographical note

Tel.+38 044 425 60 01 
          +38 044 425 02 62

Fax.+38 044 425 60 01
            (ext.111)
            +38 044 425 02 62
            (ext.111)

kyivcoe.int

Contact form