Voditelji

Voditelji

 


Micheline Calmy-Rey

Zvezna svetnica, zvezna ministrica za zunanje zadeve Švice ter predsedujoča Odboru ministrov Sveta Evrope

Mevlüt Çavuşoğlu

Predsednik Parlamentarne skupščine Sveta Evrope

Thorbjørn Jagland

Generalni Sekretar Sveta Evrope

Maud de Boer-Buquicchio

Namestnica Generalnega Sekretarja Sveta Evrope

Jean-Paul Costa

Predsednik Evropskega sodišča za človekove pravice

Keith Whitmore

Predsednik Kongresa lokalnih in regionalnih oblasti Sveta Evrope

Thomas Hammarberg

Komisar za človekove pravice Sveta Evrope

Jean-Marie Heydt

Predsednik Konference mednarodnih nevladnih organizacij (INGO)

Mateo Sorinas

Generalni sekretar Parlamentarne skupščine Sveta Evrope

Andreas Kiefer

Generalni sekretar Kongresa lokalnih in regionalnih oblasti Sveta Evrope

Bivši generalni sekretarji

Terry Davis

Združeno kraljestvo
22. junij 2004
31. avgust 2009

Walter Schwimmer

Avstrija
1. september 1999
31. avgust 2004

Daniel Tarschys

Švedska
20. junij 1994
1. september 1999

Catherine Lalumière

Francija
1. junij 1989
31. maj 1994

Marcelino Oreja Aguirre

Španija
1. oktober 1984
1. junij 1989

Franz Karasek

Avstrija
1. oktober 1979
1. oktober 1984

Georg Kahn-Ackermann

Nemčija
17. september 1974
17. september 1979

Lujo Toncic-Sorinj

Avstrija
16. september 1969
16. september 1974

Peter Smithers

Združeno kraljestvo
16. marec 1964
15. september 1969

Lodovico Benvenuti

Italija
15. september 1957
15. marec 1964

Léon Marchal

Francija
21. september 1953
umrl 24. septembra 1956

Jacques Camille Paris

Francija
11. avgust 1949
umrl 17. julija 1953